İdeal Paket

15.09.2020
283
FİYATI: 220 ₺
İdeal Paket

Bu paket internet ortamında online olarak kullanılabileceği gibi istenirse internet olmadan da bilgisayar üzerinde kullanılabilmektedir.

PAKET ÜCRETİ:
10 ADETİ 220 TL

PAKET ÖZELLİKLERİ:

Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız

İDEAL PAKET ÖRNEĞİ:
Bu pakete ait örneği incelemek İçin BURAYI TIKLAYINIZ

İDEAL PAKET SİPARİŞ VE SATIN ALMA:
Öncelikle paketi satın almak için ücreti aşağıdaki banka hesap numarasına yatırınız. Ardından hazırladığınız soru taslağınızı dekontunuzla birlikte Telegram vey Whatsapp iletişim kanallarımız yoluyla bize ulaştırınız.

Banka Hesap Bilgileri:
Ad Soyad:
İlknur Bütün
Hesap No:
96717615
Şube Kodu:
03663
Banka:
Banka ve şube seçimi yaparak transfer yapmak isterseniz banka olarak QNB Finansbank’ı, şube olarak Enpara seçmeniz gerekir.
IBAN:
TR 400011100000000096717615
ÖNEMLİ:
Açıklama kısmına sadece adınızı soyadınızı ve paket türünüzü yazınız. Transfer türlerine ise diğer seçeneğini seçiniz.

Soru Taslağı:
Sorularınızı BURAYA TIKLAYARAK bu paket özelliklerine göre hazırlanmış örnek taslağa uygun olarak hazırlamalı ve gerekli bilgileri doğru bir şekilde girerek kendi basit paket sorularınızı TELEGRAM veya WHATSAPP üzerinden bizlere göndermeniz gerekmektedir.

Soruları Gönderme Yolları:
* — Whatsapp Üzerinden Göndermek İçin Burayı Tıklayınız.
* — Telegram Üzerinden Göndermek İçin Burayı Tıklayınız

İDEAL PAKET SATIN ALMA SONRASI İŞLEMLER:
Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra size gönderdiğimiz paket ürünlerini EBA Portalında kullanacak iseniz indirdiğiniz zip li dosyada hiçbir değişiklik yapmadan EBA üzerinden İnteraktif Materyal yükleme kısmından zip li dosyayı yükleyiniz. 

Eğer bilgisayarda kullanacaksanız .zip dosyasını bilgisayarınıza çıkardıktan sonra res adlı sarı klasör içindeki index.html yi çalıştırmanız yeterli olacaktır. UYARI: Lütfen hiçbir dosyanın yerini ve adını değiştirmeyiniz aksi takdirde uygulama çalışmayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.