9.Sınıf 3.Ünite İnteraktif Etkinlikler

9.Sınıf 3.Ünite İnteraktif Etkinlikler

9.Sınıf 3.Ünite için hazırlanan ve ünite sonunda kullanılmak üzere hazırlanan interaktif ünite etkinlikleri.

Ürün Özellikleri
 • Bu ürün 31 Ağustos 2021 tarihine kadar kullanıma açıktır sonrasında otomatik kapanacaktır.
 • Ürün EBA Portalına yüklemeye uygun SCORM 1.2 olarak ve .zip dosyası olarak hazırlanmıştır. 
 • Ürünü ister on-line (EBA portalına yükleyerek) isterseniz off-line (bilgisayarınıza yükleyerek ve internet gerektirmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Ürün bilgisayarlara ve etkileşimli tahtalara uygun olarak hazırlanmıştır. Ürünün tablet ve cep telefonu özelliği bulunmakla birlikte arayüz olarak bilgisayar/etkileşimli tahta arayüzünden farklı ve sade bir arayüze sahiptir.
 • Bu ürün ünite sonunda uygulanmak üzere hazırlanmış ve ünitenin tamamına yönelik 4 etkinlikten oluşmaktadır.
 • Üründe yer alan etkinliklerin her biri 10 sorudan oluşmaktadır.
 • Etkinliklerde çoktan seçmeli, doğru yanlış, eşleştirme, sürükle bırak, Çoklu Seçim, Kutucuktan seçme gibi türlerden bazıları kullanılmak suretiyle etkinlik soruları hazırlanmıştır.
 • Üründe yer alan etkinlikler içerisine yerleştirilen sorular süre, müzik ve efektle dizayn edilmiştir.
 • Etkinliklerin her birinin sonunda öğrenciler etkinlik başarı durumlarını görebilir ve hatalarını kontrol edebilir isterlerse yeniden etkinliği gerçekleştirebilirler.
Ürünün Örneği

Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tablet kullanan kullanıcılarımız örneği göremiyorlarsa tarayıcılarının ayarlar menüsünden Masaüstü Sitesi kutucuğunu aktif etmeleri gerekmektedir. Tavsiye olarak Firefox tarayıcıyı önerebiliriz. ÖRNEĞİ İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Ürünle İlgili Merak Edilen Sorular ve Cevapları
Ürünü Nasıl Satın Alacağım

Ürünü satın almak için aşağıdaki iban numarasına ürünün ücretini yatırınız. Ardından bu sayfanın altındaki sipariş formunu doldurarak mesajınız kısmına ürünün ücretini yatırdığınızı belirtiniz.
HESAP BİLGİLERİ:
Ad Soyad: İlknur Bütün
Hesap No:
96717615
Şube Kodu:
03663
Banka:
Banka ve şube seçimi yaparak transfer yapmak isterseniz banka olarak QNB Finansbank’ı, şube olarak Enpara seçmeniz gerekir.
IBAN:
TR 400011100000000096717615
ÖNEMLİ
Açıklama kısmına sadece adınızı ve soyadınızı yazınız. Başka bir şey yazmayınız aksi takdirde ücretiniz iade edilecektir
Ücret yatırılıp sipariş formu doldurduktan sonra Telegram Üzerinden  Burayı Tıklayınız adınızı soyadınızı belirterek ürünü ilgili arkadaşlarımızdan temin edebilirsiniz.

Ürünü Nasıl İndireceğim ve Nasıl Kullanacağım?

Ürünü yukarıdaki satın alma yollarından biriyle satın alıp Whatsapp veya Telegram üzerinden ekibimizle iletişime geçiniz. Ekibimizin telegram adresi üzerinden göndermiş olduğu dosyayı bilgisayarınıza indiriniz ve sonra eğer EBA Portalında kullanacak iseniz indirdiğiniz zip li dosyada hiçbir değişiklik yapmadan EBA portalında yer alan İnteraktif Materyal yükleme kısmından zip li dosyayı yükleyiniz. 
Eğer bilgisayarda kullanacaksanız .zip dosyasını bilgisayarınıza çıkardıktan sonra res adlı sarı klasör içindeki index.html yi çalıştırmanız yeterli olacaktır. UYARI: Lütfen hiçbir dosyanın yerini ve adını değiştirmeyiniz aksi takdirde uygulama çalışmayacaktır.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.