8.Sınıf 2.Ünite 3.Konu Sesli Konu Anlatımlı İnteraktif Etkinlik ve Yarışmalı Ders Materyali

8.Sınıf 2.Ünite 3.Konu Sesli Konu Anlatımlı İnteraktif Etkinlik ve Yarışmalı Ders Materyali

8.Sınıf 3.Ünite 3.Konu: Zekât ve Sadakanın Bireysel ve Toplumsal Faydaları
Sesli Konu Anlatımlı İnteraktif Etkinlik ve Yarışmalı Dijital Eğitim Materyali

ÖNEMLİ NOT: 31 Ağustos 2021 tarihine kadar kullanıma açık olan bu dijital materyal  bir öğretmenin kullanımı içindir. Birden fazla öğretmenin kullanımına materyali üreten öğretmenimiz tarafından kesinlikle izin verilmemektedir. Aksi kul hakkını ihlal etmek olacağından bunu göze alarak materyali kullanınız.

MATERYALİN ÖZELLİKLERİ:

 • Bu ürün 31 Ağustos 2021 tarihine kadar kullanıma açıktır sonrasında otomatik kapanacaktır.
 • Ürün EBA Portalına yüklemeye uygun SCORM 1.2 olarak ve .zip dosyası olarak hazırlanmıştır.
 • Ürünü ister on-line (EBA portalına yükleyerek) isterseniz off-line (bilgisayarınıza yükleyerek ve internet gerektirmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Ürün bilgisayarlara ve etkileşimli tahtalara uygun olarak hazırlanmıştır. Ürünün tablet ve cep telefonu özelliği bulunmakla birlikte arayüz olarak bilgisayar/etkileşimli tahta arayüzünden farklı ve sade bir arayüze sahiptir.
 • Bu ürün sesli konu anlatımının ardından uygulanmak üzere hazırlanmış 2 interaktif etkinlikten oluşmaktadır.
 • Üründe yer alan etkinlikler içerisine yerleştirilen sorular süre, müzik ve efektle dizayn edilmiştir.
 • Üründe yer alan interaktif sorularda test, çoklu seçim, hangisi, eşleştirme, sürükle bırak vs.. gibi bir çok farklı türde sorulardan oluşmaktadır.
 • interaktif Etkinliğin sonunda öğrenciler etkinlik başarı durumlarını görebilir ve hatalarını kontrol edebilir isterlerse yeniden etkinliği gerçekleştirebilirler. İnteraktif Yarışmada ise eleme usülü sorular sorulmakta bilinemeyen sorular sonrasında yarışma sistemin belirlediği herhangi bir sorudan yeniden başlamaktadır.

MATERYALİ ÖNİZLEMESİ:

Bu çalışmanın örneğini Buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

MATERYALİ SATIN ALINMASI VE İNDİRİLMESİ

>> Satın Alma İşlemleri:
Ürünü satın almak için aşağıdaki iban numarasına ürünün ücretini yatırınız. Ardından bu sayfanın altındaki sipariş formunu doldurarak mesajınız kısmına ürünün ücretini yatırdığınızı belirtiniz.
HESAP BİLGİLERİ:
Ad Soyad: İlknur Bütün
Hesap No: 96717615
Şube Kodu: 03663
Banka: Banka ve şube seçimi yaparak transfer yapmak isterseniz banka olarak QNB Finansbank’ı, şube olarak Enpara seçmeniz gerekir.
IBAN: TR 400011100000000096717615

ÖNEMLİ: Açıklama kısmına sadece adınızı ve soyadınızı yazınız. Başka bir şey yazmayınız aksi takdirde ücretiniz iade edilecektir

Ücret yatırılıp sipariş formu doldurduktan sonra Telegram Üzerinden  Burayı Tıklayınız adınızı soyadınızı belirterek ürünü ilgili arkadaşlarımızdan temin edebilirsiniz.

>> İndirme ve Kullanma İşlemleri:
Ürünü yukarıdaki satın alma yollarından biriyle satın alıp Whatsapp veya Telegram üzerinden ekibimizle iletişime geçiniz. Ekibimizin telegram adresi üzerinden göndermiş olduğu dosyayı bilgisayarınıza indiriniz ve sonra eğer EBA Portalında kullanacak iseniz indirdiğiniz zip li dosyada hiçbir değişiklik yapmadan EBA portalında yer alan İnteraktif Materyal yükleme kısmından zip li dosyayı yükleyiniz. 
Eğer bilgisayarda kullanacaksanız .zip dosyasını bilgisayarınıza çıkardıktan sonra res adlı sarı klasör içindeki index.html yi çalıştırmanız yeterli olacaktır. UYARI: Lütfen hiçbir dosyanın yerini ve adını değiştirmeyiniz aksi takdirde uygulama çalışmayacaktır.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.